Werken bij KOOL

Commercieel talent (parttime/fulltime)

We zijn per direct opzoek naar een commercieel medewerker om ons team te komen versterken. In deze functie ben je een aanspreekpunt voor klanten. Met je brede kennis van het assortiment informeer en adviseer je hen over de producten, technische specificaties, prijzen en levertijden. Je werkt offertes uit naar aanleiding van schriftelijke of mondelinge aanvragen en voert verkooporders in. De binnengekomen goederen worden door jou gecontroleerd, juist opgeslagen en administratief verwerkt. Je zorgt voor het behoud van een juiste presentatie en uitstraling van het assortiment als ook de vestiging. Daarnaast houd je de contactgegevens van de klanten up-to-date in het verkoopsysteem.

Logistiek medewerker (parttime/fulltime)

Ga aan de slag bij een jong, ambitieus en vakkundig bedrijf binnen de liftenbranche. Kool Elevator Parts wil met haar team de grootste leverancier in Europa worden. Wij zijn per direct opzoek naar toppers die enthousiast zijn om dit ambitieuze doel te realiseren.